WOLK-BORNE.nl

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Nieuwe website !

Sinds vandaag, donderdag 18 Maart, is onze nieuwe website online.


Het internet speelt een steeds belangrijkere rol in de huidige informatievoorziening en omdat onze vorige website niet meer van deze tijd was heeft het bestuur besloten dat het tijd was voor een verbeterde en modernere versie. 
Via deze website willen wij niet alleen de wijkbewoners, maar ook mensen van buiten onze wijk van informatie voorzien over nieuws en activiteiten uit onze wijk.

Onze website zal voortdurend aangevuld worden met informatie die betrekking heeft op de wijkoraganisatie, het wijkgebouw of de wijk Letterveld-Kerkedennen. Vind u dat er toch nog iets ontbreekt aan de website, neem dan contact op met het bestuur.
Dit contact kan persoonlijk, via de telefoon of via het contactformulier. Alle informatie doorvoor is te vinden onder de knop "Contact" rechtsboven in de werkbalk van de website.

 

 
Donderdag, 15 November 2018